Zobrazených 1–12 z 41 výsledkov

Filter
Zobrazenie 9 24 36

DAM MADCAT 90g

8,90
Tieto sumcové plandavky obsahujú lopatku s otvormi pre extra turbulencie. Vďaka štíhlemu tvaru sú ideálne na rýchlo tečúcej vody.

DAM Effzett Standard Nature

2,00
Touto sériou dávame rybárom príležitosť loviť dravé ryby úplne cielene. Imitujú totiž veľmi verne bežné druhy potravinových rybiek. Vďaka výraznému

DAM Effzett Standart

1,95
Vynikajúci kvalitný blyskáč, ktorý je vyrobený z prvotriednych materiálov, pevného drôtu, kvalitného telíčka a je osadený špičkovými háčiky DAM Sumo.

Berkley Area Game Spoon Sukoshi

4,99
Nástraha určená na chytanie vo väčších vzdialenostiach a na chytanie na hladine a tesne pod ňou. Nástraha pracuje v užšom profile.

Berkley Area Game Spoon Roru

4,99
Všestranná plandavka so širokou plávajúcou akciou pri každej rýchlosti vedenia nástrahy.

Berkley Area Game Spoon Masu

4,99
Široký tvar lopatky s agresívnou akciou pri pomalom vedení nástrahy. Vysoko účinná nástraha pri rýchlejšom vedení na aktívnych pstruhov tesne pod hladinou.

Berkley Area Game Spoon Kogarana

4,99
Kompaktný tvar s ťažiskom pri háčiku, ktorým dokážete preloviť veľkú plochu aj celý vodný stĺpec. Dokáže vyprovokovať apatického pstruha, aj ryby v hĺbke.

Berkley Area Game Spoon Chisai

4,99
CHISAI Stredovo vyvážená nástraha, ktorá si zachováva pracovnú hĺbku aj pri rýchlejšom vedení nástrahy.

Sakura Skoon Fat 80mm 20.9g

5,00
Špičkový vývojári a inžinieri zo SAKURY prichádzajú s unikátnou novinkou pre rok 2016 SKOON FAT. Táto jedinečná nástraha je vyrobená

Sakura Skoon Slim 80mm 16.5g

5,00
Plandavka Skoon Slim 110mm 31g je osadená čiernym trojhákom z niklu. Lyžica je jemne zvlnená, aby dosahovala vyššiu osciláciu ako